Skip to main content

VALGUSTEHNIKA LISAB VAATEMÄNGULE PALJU JUURDE

PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

“Milleks meile valgustehnika?” küsivad pillimehed. “Me oleme ju kutsutud siia pilli mängima.” Eks natukene on neil ka õigus. Pillimäng on pillimehe esmane ja kõige olulisem ülesanne. Aga kui pillimees teeb seda kusagil pimedas nurgas, siis ei naudi seda ei publik, ega ka ta ise. “Meil pole diskot vaja. Tellisime ju ansambli.” arvavad kliendid. Aga nad ei kujuta ette kui palju annavad juurde muusika rütmis liikuvad värvilised tuled.

Tänapäeva tantsuansamblitel on valgustehinika juba kohustuslik! Aga mida siis valgustehnika juures silmas pidada?

Tantsuansambel
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

MILLINE PEAKS OLEMA ANSAMBLI VALGUSTEHNIKA?

Ansambli valgustehnika ei ole lihtsalt kaks värvilist tulukest kusagil peosaali nurgas ega ka laes põlev lühter. Valgustehnika peab olema selline, mis valgustab välja laval tegutseva ansambli, aga samas jätab tantsuplatsi meeldivalt hämaraks. Eesti mees on ju “tantsulõvi” ja tuleb turvalisest laua tagant tantsuplatsile alles siis, kui seda keegi ei märka. Ansambel aga peab olema ilusti välja valgustatud, et kogu tähelepanu oleks laval toimuval, mitte ei hakata vaatama, milliseid liigutusi teised tantsupaarid tantsuplatsil teevad.

valgustehnika-peoansambel
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

ANSAMBLIL SLEEPWALKERS ON OLEMAS PROFESSIONAALNE VALGUSTEHNIKA

Ansambel Sleepwalkersil on olemas prozektorid, mis valgustavad ansambli laval ilusti välja jättes tantsuplatsi mõnusalt sumedaks. Lisaks veel terve hulk vilkuvaid ja sähvivaid tulesid. Ei mingeid odavaid valgusteid, mis terve saali täpikesi täis lasevad. Ansamblil Sleepwalkers on olemas erinevad vilkuvad ja sähvivad valguse lahendused, mis loovad kogu tantsuplatsil diskoteegi sarnase mulje ja soodustavad tantsutuju tekkimist ka kõige tantsuvõõramal inimesel.

valgustehnika
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

LIHTSALT VALGUSEST EI PIISA

Kui ansambli eest suunata valge tuli ansambli peale, võib see küll ilusti ansambli välja valgustada, aga selleks, et pidu ikka korralikult käima läheks, on vaja ka värvilisi vilkuvaid tulesid. Ei hakka detailidesse laskuma, aga kujutage ette, et panete toas lelambi põlema. Sellest ju ei piisa, et ruumis peotuju luua! Midagi oleks nagu veel vaja!

valgustehnika-dekoor
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

ANSAMBLI VALGUSTUS EI OLE SAALI VALGUSTUS

Kuigi ansambel Sleepwalkers võtab kaasa päris palju valgustehnikat, tuleb aru saada, et sellega ei saa saali igat nurka värviliseks muuta. Ansambli valgustus on ette nähtud rahuldama vaid ansambli vajadusi ja valgustama välja vaid laval olijaid.

Kui soovite saali teatud nurki välja valgustada, siis tuleb see lahendada muul moel. Selleks on olemas erineva rendifirmad, kust saate vajaliku tehnika rentida.

Valgustehnika peobänd
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

UDUMASIN – OLULINE DETAIL VALGUSTUSE JUURES

Valgustid võivad olla super head aga tõeline vaatemäng tuleb nendest alles udumasina abil. Mitte segi ajada tossumasinaga. Tossumasin tekitab õhku tiheda pilve. Udumasin aga silmale vaevumärgatava õrna udu. Nii tulevad valgustuse kiired hästi nähtavale ja vaatemäng on palju vingem lihtsalt liikuvatest tuledest. 

Uurige peokohast, kas udumasinat lubatakse kasutada. Selles tuleb tavaliselt peo ajaks saalis tuletõrjealarm välja lülitada.

valgustehnika-hiina
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

“VALGUSTEHNIKA” POLE VEEL VALGUSTEHNIKA

Ühe tantsuansambli jaoks on kõige lihtsam “valgustehnikat” soetada tellides Hiinast 15€ eest väikese munakese mis terve saali täpikesi täis laseb. Alustuseks on see parem kui mitte midagi. Aga selleks, et valgusffektid kas või mingisuguselegi kriitikale vastaksid, peab investeerima. Õige valgustus liigub muusika rütmis. Lisaks tulevad valguse kiired hästi välja alles õiget tossu või õigemini udu kasutades.
Aga eks räägime kõigest järgemööda.

PEOBÄND SLEEPWALKERS

peobänd, tantsuansambel
  • PULMABÄND
  • PEOBÄND
  • TANTSUANSAMBEL

SOTSIAALMEEDIA

peobänd, tantsuansambel
Ole kursis peobänd Sleepwalkers tegemistega sotsiaalmeedia vahendusel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

peobänd, tantsuansambel
  • TELEFON TASKUS: 5154647
  • e-mail: info@sleepwalkers.ee