Skip to main content

Diskor
DJ

Diskor
DJ

Igal peol tekib ühel hetkel see aeg, kui bänd enam edasi ei mängi. Kui aga külalised tahaksid veel edasi pidutseda, siis on mõistlik palgata DJ, kes vajadusel hommikuni külaliste tuju üleval hoiab.

ÜKSKI
ANSAMBEL
EI ESINE
LÕPUTULT

diskor, dj

Tuleb aru saada, et ükski ansambel ei esine lõputult. Paljudel ansamblitel on esinemise aeg piiratud 3×40 minutiga. Paremal juhul 4×40 minutiga. Samuti on piiratud ansambli esinemise lõppuaeg. Enamasti on see 01:00 ja 02:00 vahel öösel. Alati on võimalik tellida ansamblilt lisaplokk aga kuna selle töö juures on ametis terve ansambel, siis ega see odav lõbu ei ole.

Miks ei esine ansambel siis kauem? 
Esiteks, ei ole ansambel plaadimängija, kuhu paned plaadi sisse ja see kohe kõlab. Ansamblitel on teatud arv lugusid, mida nad on harjutanud kokku mängima. Ülejäänud lood oleks pehmelt öeldes kobades ette mängitud.

Teiseks, on ansamblite esinemisgraafik tihe ja ka järgmisel päeval toimuval üritusel tahaksid bändiliikmed endast parimat pakkuda. Selleks on vaja vahepeal veidi ka magada. Hommikuni esinedes pole see aga võimalik.

ANSAMBEL
EI JÄTA OMA
TEHNIKAT
JÄRELVALVETA

diskor, dj

Ansambel ei jäta kunagi oma tehnikat peole edasi kasutamiseks, kui nad ise seda ei kontrolli!

Sellel on väga lihtne põhjus. Ansambli helitehnika on väga kallis ja väga keeruline. Selle rikkumiseks või lõhkumiseks pole aga vaja midagi muud, kui oskamatut kasutajat. Ka järgmisel päeval on ansamblil vaja oma helitehnikat kasutada ja teha seda lõhutud tehnikaga ei tule kõne allagi!

Lisaks pole ansambli honorar kunagi nii suur, et osta iga kord uut tehnikat. Ega te ise ka vist ei tahaks peojärgsel hommikul saada arvet lõhutud helitehnika eest, mille põhjustas teie veidi liiga agar külaline. Mõistlik on lasta tehnikat kontrollida inimesel, kes seda teha oskab ja ise vastutab.

KUIDAS
LAHENDADA
JÄTKUPIDU

diskor, dj

SELLEKS ON TEGELIKULT VÄGA LIHTNE LAHENDUS:
ÜKS ANSAMBLI POISTEST JÄÄB ARVUTIST MUUSIKAT VALIMA!

Nii kui on kõlanud ansambli viimane akord, saab kohe panna käima tantsumuusika ja pidu jätkub! Ei mingit saginat tehnikaga ega eraldi kõlarite üles panekut, mida peaksite kindlasti tegema eraldi DJ tellides. Kõik soovilood saavad ette mängitud ja pidu on täpselt teie seltskonnale sobiv, mitte ainult teatud DJ stiilis. Samuti saab ansambli valgustust vähemaks keerata ja jätta vaid värvilised sähvivad tuled. Nii on tantsuplats veel rohkem diskoteegi moodi.

Tänapäeval ei pea enam kaasa vedama tohutut plaadikogu, et inimeste soovidele vastu tulla. Apple Music ja Spotify on teinud muusika valikud peaaegu piiramatuks. Ja kuna oleme juba aastaid selliseid pidusid teinud, siis on juba olemas päris lai muusika valik.

KÜSI MEILT KA DJ PAKKUMIST

Nii väldid enda jaoks liigseid probleeme ja sagimist. Pidu saab olema ladus ja hoogne. Lisaks on meil DJ-teenus lahendatud mugavalt tunnihinnaga. Kui külalised jaksavad veel tantsida vaid tunni, siis tasuda tuleb vaid selle ühe tunni eest.

Meie DJ pole staar-DJ, kes ainult enda lemmik laule esitab juba kodus valmis tehtud miksidega. Meie DJ on PEO-DJ. Kõik külaliste lemmiklood saavad esitatud, et iga külaline ennast peol hästi tunneks.

PEOBÄND SLEEPWALKERS

peobänd, tantsuansambel
  • PULMABÄND
  • PEOBÄND
  • TANTSUANSAMBEL

SOTSIAALMEEDIA

peobänd, tantsuansambel
Ole kursis peobänd Sleepwalkers tegemistega sotsiaalmeedia vahendusel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

peobänd, tantsuansambel
  • TELEFON TASKUS: 5154647
  • e-mail: info@sleepwalkers.ee