Skip to main content

PEOBÄND SLEEPWALKERS MÄLESTUSED

“See on väga eriline tunne, kui külalised ja ansambel hakkavad hingama ühes rütmis. Iga noot, mida pillimehed esile manavad jõuab iga külalise kõige kaugemasse hingesoppi. Just sellised peod on need, mis loovad unustamatud mälestused. Just sellised on peod, mis meile meeldivad ja mille nimel me seda tööd teeme!”
Esko

Ja hakkabki lõppema minu sünnipäevanädal. See, mis möödunud pühapäeval toimus oli täiesti ebareaalne … Olen nüüd küll vahepeal tenniselaagris käinud ja oma armsa sõbra juubelil Regatti saatel Pärnu rannas tantsu vihtunud, aga ma ikka veel leian end mõtetes Padiselt … 

Ma veelkord tänan kõiki, kes keset seda ilusat ja lühikest Eestimaa suve ühel kaunil pühapäevaõhtul Padisele tulid ja oma energiaga minu aastavahetuse peo unustamatuks tegid!!

Suured tänud Eskole ja Sleepwalkersi poistele, et te tantsupõranda oma energia ja muusikaga kuumaks kütsite! Ja eriline tänu teile paindlikkuse eest, et olite nõus oma repertuaari minu soovil muutma!!! 🙂

peobänd, tantsuansambel
Tere Esko ja Sleepwalkersi pere!
Meie oleme oma tegemistega kuidagi joonele saanud ja istume Indrekuga siin ning tahame tänada sellise meeletu peomöllu eest!
Seltskond peab olema hea, kuid sama hea peab olema ka bänd! Mulle vähemalt tundus nii, et esimesest loost läks pidu käima ning näpud püsti oli suur tantsu vihtumine kuni lõpuni!
Peoseltskond palus edasi öelda, et kui ei ole suur Trad Attacki fänn, siis teie esituses kõlas see lugu väga hästi ja oli paljudel vesi lahti 🙂 
Meie oleme kahe käega teid iga kell soovitamas ning paremat bändi on raske leida.
Suur kummardus ja aitäh!
Enge ja Indrek
Peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel
Tere Esko,
Suur suuur aitäh teile , just teie bänd tegi meie pulmapeo nii fantastiliseks! Me kuuleme ainult kiidusõnu kuidas bändi laulude valik oli super, ja muidugi Volbeat on see mille kohta me kõige rohkem kuuleme! Eestlased kirjutavad , et kuule mis see Taani laul oli , tahaks seda uuesti kuulda ja taanlased kirjutavad , et kui raadiost Volbeat tuleb, et kuulsin just seda lugu ja teie pulmapidu meenus kohe . Aga teie repertuaar on tõesti viimasepeal ja taanlased keerutasid tantsu Eesti laulude saatel , nii et mis keeles lauldakse on tõesti ükskõik!

See tagasi side meie külaliste poolt on nii hea ja meie Keniga oleme südamest tänulikud , et esiteks esitasite meie 2 soovilugu ja teiseks , et meie peo nii heaks tegite ! Ja ütleme nii et pole ennem olnud peol kus tantsitakse Louis Armstrongist kuni Musta Q Rahvaspordipäevani  🙂
Meie poolt suured tänud ja ma loodan , et meil veel õnnestub veel kohata! Tõsiselt kõike ainult ülivõrdes teie kohta.
 
Kõike head ja olgu teil palju palju esinemisi 
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

Tere Esko,

Suur suur tänu teile sellise fantastilise esinemise eest. Ei kujutakski ette, et teie asemel oleks olnud keegi teine. Nii teie kui teie band on absoluutselt parimad!
Soovitame teid kindlasti kõikidele ja usun, et kohtume veel.

Tervitades
Heigo ja Viive

peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel

Tere!

Suur suur tänu meie imelisel päeval esinemise eest! Meile meeldis väga ja publik nautis tantsimist ikka täiel rinnal hommikuni! Teadsime, et olete parim valik ja bändi valimine oli tegevuste nimekirjas esimene asi, mille lukku panime. Nii hea meel, et valisime Teid esinema! 🙂 Loodetavasti nautisite samamoodi meie päeva.

Parimat,
Käthrine

Peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel
Aitäh teile Sleepwalkers, et tulite meie erisoovile vastu ja tõite meie ilusasse päeva meelejäävaid hetki!!!! Olete parimad!! Terve õhtu sai rokitud kõrgetel kontsadel, lood olid kõik nii super, et jalga puhata polnud mingit soovi:D Ootame juba kunas saame Eestis taas teie saatel rokkida!!! Jõudu teile lahedad poisid!!!
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

Hei, Esko

AITÄH! Aitäh Sulle ja Su meeskonnale! Nii šikid poisid, vinged hääled ja tõeliselt hästi valitud lood! Kiidusõnad meie ja külaliste poolt. Ausalt, nii hea emotsioon ja oleme ülirahul, et Sleepwalkersi valisime. Tagasiside teie tööle oli väga hea. Ma ise olen vaimustuses Su häälest. Meie laul tekitab külmavärinaid, sest see oli nii ilusas esitluses.

Ilm oli palav ja ilmselt seepärast vajati pausi värskes õhus, kuid suutsite ikkagi hoida rahva tantsuplatsil. Loodame, et nautisite ka ise ja olete ka telgitagustega rahul.

Ainult heade soovidega
Väga rahul pulmaline Annika (kooskõlastatult Gerdiga)

peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel

Tere Esko,

Suur suur tänu sinule ja kogu Sleepwalkers bändile väga meeldejääva ja ilusa etteaste eest meie pulmapeol. Olite suurepärased! Teie pühendumine ja täiendava helimehe kasutamine näitavad teie suurt professionaalsust. Teie vahetu kontakt piduliste ja energiline ning elav esitus on see mis külalised kohe „käima“ tõmbas. Tagasisidet külalistelt teie kohta oleme saanud ainult kõige positiivsemat.

Tänan, et tegite meie pulmapeo nii eriliseks.

Tervitades,
Evelyn ja Siim

Peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel

Hei,

Jäime kogu peo korraldusega väga rahule! Ma tõesti ei osanud oodatagi, et kogu pulm nii lahedalt ja probleemivabalt läheb.

Teid ei suuda ma ilmselt ära kiitagi! Meie kiidame, pulmalised kiidavad. Mu onu, kel seljataga hulgaliselt pulmi (juba meie suguvõsas on viimase 8a jooksul olnud 5 pulma) ja sõpradest ärimeeste suuri-tähtsaid juubeleid, ütles, et see oli kindlasti viimase kümnendi parim pidu ja seda suuresti tänu bändile. No ja ma ei ole oma ema varem nii rokkimas näinud, see ütleb ka nii mõndagi ;).
Suur-suur-suur aitäh! Eriti Soorebaste eest :D!

Parimat,
Katrina (ja Priit)

PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL
Tere, Esko!
 
Meil on emotsioonid laes ja Epliku loost kuulsime vaid algust, kuna kui ruumi sisse astusime, siis ei saanud enam ööd ega mütsigi aru 😀 Tänud, et selle moosivaeva ette võtsite. Aga mäletan, et kui tseremooniaruumi poole jalutasime, siis laulsin igatahes kaasa (Maidul on hiljem keeruline normaalset pilti leida, kui olen igal pildil kui laulupeol) 😀
 
Meil tõesti lendas see õhtu niiinii kiirelt ning kui lõpuks leidsin vaba hetke ja ütlesin sõpradele, et läheme tantsima, sest varsti vist bänd lõpetab..vastasid nad, et bänd on end juba kokku pakkinud. Seega loodan, et kuna me ise seekord ei saanud teie mängu järele rokkida, siis tegid seda meie kallid inimesed 🙂 Eelmisel aastal härra õe pulmas olime meie tantsulõvid 🙂
 
PS. Meile öeldi mõisast, et te olete sellest nädalast alates suvetööl, alustades juba esmaspäeva hommikul kell 8.00 ning renoveerite vastutasuks kogu mõisa ära. Igatahes tantsuplatsi all olevas ruumis oli laest krohv alla kukkunud. 😉
 
Aitäh, kutid!
Diane
peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel

Tahaksin tänada meie pulmabändi – Sleepwalkers http://www.sleepwalkers.ee/ – vapustavalt tore meelelahutaja meie pulmas!

Neist kiirgas meeletus koguses energiat, justkui oleksid nad esimest korda esinemas ja ennast tõestamas.

Peale meeldiva muusika jäigi nende puhul silma see et kuigi nad on mitmeid-mitmeid aastaid pulmabändina esinenud ei tundunud nad üldse väsinud sellest samast teemast. Kõikide laulude puhul andsid nad endast maksimumi ning seetõttu polnud ka tantsuplats kunagi tühi – ja vahel sattusid ka Sleepwalkersi enda meeskonna tegelased tantsuplatsile laulma ja rahva sekka kitarri mängima. Nii et üks lahe segasumma valss – kõik koos pidutsemas 🙂

Meil olid kahekeelsed eesti-inglise pulmad ning ka inglise rahvas oli väga rahul muusika valikuga – mõned kommentaarid neilt:

“fantastic band”
“they seem to be really enjoying themselves”
“like the way they interact with the wineheads” 😉

Tahtsin pulmi planeerides garanteeritud head pidu ja Sleepwalkersiga selle saingi! :)))

Peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel

Tere, kallis Sleepwalkersi pere

Olime reisil ja meie kirjake tuleb nüüd küll viibega, kuid tahtsime teile kõigile öelda SÜDAMEST SUUR SUUR AITÄH!

Alustame algusest:
Kiriku esinemist me küll liiga palju ei kuulnud, kuid külaliste kiidusõnad ja vesised silmad tõestasid, et olite parimad ja suutsite tekitada just selle õige, südamliku meeleolu Otepää kirikusse.
Ja see pidu… no kindlasti üks eredamaid ja meeldejäävamaid pidusid meie elus 🙂
Repertuaar oli lihtsalt nii õige ja te ise lihtsalt imelised.
Kuidas ühte bändi saab mahtuda nii palju südamlikust ja samas nii palju powerit, meie ei mõista.
Tantsimine on kindlasti meie pulmapeo üks meeldejäävamaid osi.

Avatantsu esitlus oli samuti lihtsalt nii ideaalne, et sõnu ei olegi vaja. Lihtsalt veel üks suuuuur aitäh!

Ilusat suve soovides!
Helen ja Jürgen

PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL
Hei,
Kui saaks siis igal juhul kutsuks teid kohe uuesti peole esinema. Saime nii palju kiitust teie nimel 🙂 
Olite tõesti väga vinged ja meie olime kõige õnnelikumad selle üle, et te lihtsalt panite kohe peo püsti kui mängima hakkasite.
Päikest siia lumelärtsakate vahele 🙂
Kadri
peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel
Tere, Esko!
Oli tõesti päris raju ja inimestele väga meeldis. Ansamblist ja muusikast oleneb ikka tohutult palju – et kas on selline sussisahistamise üritus või tõsine rokkimine:-) Igal juhul suur-suur tänu veel kord – ilma teieta sellist sünnipäeva ei oleks ma saanud. Edu ja õnne ning küllap kohtume veelgi!
Ants
Peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel
Tere Esko,
Kõik külalised väga kiitsid bändi ja me endiselt meenutame veel rõõmuga seda, kuidas teie võimas energia kogu rahva tantsupõrandale rokkima tõi 🙂 Oleme siiralt rahul ja õnnelikud, et valisime teid oma päeva ideaalseks muutma!
Kõike paremat edaspidiseks!
Parimate soovidega
Kristel ja Pearu 
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

Tere, kallis Sleepwalkersi pere

Olime reisil ja meie kirjake tuleb nüüd küll viibega, kuid tahtsime teile kõigile öelda SÜDAMEST SUUR SUUR AITÄH!

Alustame algusest:
Kiriku esinemist me küll liiga palju ei kuulnud, kuid külaliste kiidusõnad ja vesised silmad tõestasid, et olite parimad ja suutsite tekitada just selle õige, südamliku meeleolu Otepää kirikusse.
Ja see pidu… no kindlasti üks eredamaid ja meeldejäävamaid pidusid meie elus 🙂
Repertuaar oli lihtsalt nii õige ja te ise lihtsalt imelised.
Kuidas ühte bändi saab mahtuda nii palju südamlikust ja samas nii palju powerit, meie ei mõista.
Tantsimine on kindlasti meie pulmapeo üks meeldejäävamaid osi.

Avatantsu esitlus oli samuti lihtsalt nii ideaalne, et sõnu ei olegi vaja. Lihtsalt veel üks suuuuur aitäh!

Ilusat suve soovides!
Helen ja Jürgen

peobänd, tantsuansambel, pulmabänd, pulmaansambel

Kas sul tuleb pidu? Tekkis küsimusi?

PEOBÄND SLEEPWALKERS

peobänd, tantsuansambel
  • PULMABÄND
  • PEOBÄND
  • TANTSUANSAMBEL

SOTSIAALMEEDIA

peobänd, tantsuansambel
Ole kursis peobänd Sleepwalkers tegemistega sotsiaalmeedia vahendusel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

peobänd, tantsuansambel
  • TELEFON TASKUS: 5154647
  • e-mail: info@sleepwalkers.ee