Skip to main content

HELITEHNIKA ON IGALE PEOBÄNDILE HÄDAVAJALIK

PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

Ansambel ilma helitehnikata on nagu auto ilma mootorita. Väljast tundub, et just kui oleks kõik olemas aga tegelikult ei ole. Ansmablil Sleepwalkers on on olemas kogu esinemiseks vajalik helitehnika. Alates muusikainstrumentidest ja mikrofonidest kuni helipuldi ja kõlariteni välja. Tellijal pole vaja millegi pärast muretseda.

Helitehnika tundub sellega mitte kokku puutuvatele inimestele keeruline ja arusaamatu. Kuhu pista üks või teine juhe on nagu kosmose tehnoloogia. Tegelikult on kõik üsna lihtne, kui seda natukene tundma õppida. Aga ega tellija või peokülaline ei peagi helitehnikast midagi teadma. Selleks on neil kohale kutsutud terve bänd. Aga enne bändi tellimist võik mõned asjad endale siiski selgeks teha, et peo käigus üllatusi ei tekiks.

Helitehnika
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

KAS ANSAMBLIL ON OLEMAS HELITEHNIKA?

On päris hea hulk ansambleid, kes pakuvad oma hinna välja ilma helitehnikat omamata. Nii saavad nad teha algselt soodsama pakkumise aga hiljem küsivad helitehnika rendi summa ikkagi juurde. Samuti pole neil vaja teha suuri kulutusi helitehnika soetamiseks vaid saavad selle kõik kliendi kaela veeretada.
“Heli oli nii halb, sest klient rentis halva helitehnika.” ütlevad nad hiljem.

Ansambli helitehnika
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

MEIL ON OLEMAS VAJALIK HELITEHNIKA

Ansambel Sleepwalkers vastutab ise oma helitehnika eest ja klienti selle teemaga ei koorma. Me tuleme oma tehnikaga ja paneme selle ise ka üles, ning võtame hiljem maha. Klient ei pea sellega oma pead vaevama.

peobänd-vhelitehnika
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

KAS ANSAMBLI HELITEHNIKA ON HEA?

Helitehnikat võib mõista mitmeti. Ka kodune köögiraadio on helitehnika. Sams, sellega juba pidu ei pea. Ansambli helitehnika peab vastama antud bändi vajadustele ja olema ka töökorras. Oleme kuulnud ansamblitest, kes lubavad, et neil on kõik vajalik olemas aga tegelikult on nende helitehnika vana ja väsinud. Samuti võib seda suuremate saalide jaoks vähe olla. Suur ansambel ei saa esineda vaid 2 väikese kõlariga! Kui Te teate, mis asi on bass, siis Te peaksite ka teadma kui oluline osa muusikast see on. Öelgu mida tahes, aga ilma eriliste bassikõlariteta pole võimalik head pidu teha ei bändil ega ka diskoril.

Peobänd helitehnika
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

MEIL ON OLEMAS PIISAV HELITEHNIKA

Ansamblil Sleepwalkers on on olemas piisavalt helitehnikat enamuse juhtude jaoks. Siiski peame arvestama, et suuremaid esinemisi ja väliüritusi me oma tehnikaga tehtud ei saa. Puhtalt füüsikaliselt on suuremates ruumides ja õues heli levimise jaoks vaja võimsamat helithenikat. Samas, on meil tuttavaid helitehnika rendiga tegelevaid ettevõtteid. Saame neilt vastavalt teie vajadustele tellida sobiva helitehnika.

RÄÄGIME IGAST ÜRITUSEST, ET SAAKSIME PARIMA VÕIMALIKU LAHENDUSE!

peobänd-helitehnik
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

KAS ANSAMBLIL ON ERALDI HELITEHNIK?

Helitehnikaga võib ju asi tunduda lihtne – paned selle ülesse ja siis kas keerad seda valjemaks või vaiksemaks. Tegelikuses on aga helitehnika juures väga palju nüansse, mida isegi pillimehed ise ei oska kasutada. Selleks on olemas eraldi inimesed, keda kutsutakse helitehnikuteks. Parimad neist on isegi ülikoolis koolituse saanud!

Pillimees peaks ikkagi keskenduma pilli mängule ja mitte tegelema heliliste nüanssidega. Kuidas saakski kõlaritest tagapool seisev pillimees, kes peaks olema ametis rahva lõbustamisega, tegeleda asjadega mis toimuvad kõlaritest eespool.

tantsuansambel-helitehnik
PEOBÄND, TANTSUANSAMBEL, PULMABÄND, PULMAANSAMBEL

ANSAMBLIL SLEEPWALKERS ON ALATI ERALDI HELITEHNIK!

Ansambel Sleepwalkers ei lähe ühelegi peole ilma helitehnikuta, kes saalis liikudes leiab parimad võimalikud helid ja suudab reageerida operatiivselt igale muutusele tantsuplatsil. Samuti aitab helitehnik lahendada kõik peol tekkida võivaid helitehnilisi probleeme. Kas on siis selleks keegi üllatusesineja või tantsuansamblile heli laskmine.

HELITEHNIK ON ÜHE PEOBÄNDI ÜLIOLULINE OSA!

PEOBÄND SLEEPWALKERS

peobänd, tantsuansambel
  • PULMABÄND
  • PEOBÄND
  • TANTSUANSAMBEL

SOTSIAALMEEDIA

peobänd, tantsuansambel
Ole kursis peobänd Sleepwalkers tegemistega sotsiaalmeedia vahendusel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

peobänd, tantsuansambel
  • TELEFON TASKUS: 5154647
  • e-mail: info@sleepwalkers.ee