Skip to main content

PEOBÄND SLEEPWALKERS


Pulmabänd, pulmaansambel Sleepwalkers

PULMABÄND SLEEPWALKERS

Asjad on läinud nii, et enamus ansambli Sleepwalkers esinemisi toimuvad pulmades. Ilmselt on asi selles, et pulmi planeeritakse kauem ette kui sünnipäevi, suvepäevi või jõulupidusid. Aga ilmselt on asi ka selles, et meile lihtsalt meeldivad pulmapeod. Pulmades ei kohta sa kunagi kedagi kes ei taha peost osa võtta või on morni näoga. Kõik on tulnud nautima noorpaari erilist päeva.

SLEEPWALKERS SUVEPÄEVADELE JA JÕULUPEOLE

Suvepäevad ja Jõulupeod on üritused, kuhu ettevõtte juhid kutsuvad kokku oma töötajad ja koostööpartnerid, et mitteametlikus õhkkonnas suhelda ja nautida üksteise seltskonda. Loomulikult kuulub sellise ürituse juurde ka tants, trall ja tagaajamine. 

Suudame pakkuda ka helitehnilisi ja valgustehnilisi lahendusi erineva suurusega pidude jaoks. Selleks kirjeldage juba esimeses kirjas võimalikult täpselt oma pidu ja nägemust kuidas see võiks kulgeda.

peobänd_sleepwalkers
Tantsuansambel

SLEEPWALKERS SÜNNIPÄEVALE

Päris tihti juhtume ka esinema sünnipäevadele ning juubelitele. Muidugi on sünnipäevad väiksema eelarvega peod kui pulmad. Aga ega see ei tähenda seda, et need oleksid vähem tähtsad või mitte nii lahedad. Sleepwalkers esineb suurima rõõmuga kõikidel sünnipäevadel.

Lisaks saame pakkuda ka õhtujuhtimist. Saame viia läbi lihtsamad mängud ja vajalikud tegevused. Küsi meilt ka selle kohta!

PEOBÄND SLEEPWALKERS

peobänd, tantsuansambel
  • PULMABÄND
  • PEOBÄND
  • TANTSUANSAMBEL

SOTSIAALMEEDIA

peobänd, tantsuansambel
Ole kursis peobänd Sleepwalkers tegemistega sotsiaalmeedia vahendusel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

peobänd, tantsuansambel
  • TELEFON TASKUS: 5154647
  • e-mail: info@sleepwalkers.ee