ANSAMBLI VALGUSTEHNIKA

"Milleks meile valgustehnika?" küsivad pillimehed. "Me oleme ju kutsutud siia pilli mängima."
Eks natukene on neil ka õigus.Pillimäng on pillimehe esmane ja kõige olulisem ülesanne. Aga kui pillimees teeb seda kusagil pimedas nurgas, siis ei naudi seda ei publik, ega ka ta ise. Tänapäeva tantsuansamblitel on valgustehinika juba kohustuslik.

MILLINE PEAKS OLEMA ANSAMBLI VALGUSTEHNIKA?

pulmaansambel, pulmabänd, tantsuansambel

Ansambli valgustehnika ei ole lihtsalt kaks värvilist tulukest kusagil nurgas ega ka laes põlev lühter. Valgustehnika peab olema selline, mis valgustab välja laval tegutseva ansambli, aga samas jätab tantsuplatsi meeldivalt hämaraks. Eesti mees on ju "tantsulõvi" ja tuleb turvalisest lauatagusest tantsuplatsile ikka vaid siis, kui seda keegi ei märka. Ansambel aga peab olema ilusti välja valgustatud, et kogu tähelepanu oleks laval toimuval, mitte ei hakata vaatama, mida teised tantsupaarid tantsuplatsil teevad.

Ansamblil Sleepwalkers on olemas kogu vajalik valgustehnika

Ansambel Sleepwalkersil on olemas prozektorid, mis valgustavad ansambli laval ilusti välja jättes tantsuplatsi mõnusalt sumedaks. Lisaks veel terve hulk vilkuvaid ja sähvivaid tulesid.

LIHTSALT VALGUSEST EI PIISA

pulmaansambel, pulmabänd, tantsuansambel

Kui ansambli eest suunata valge tuli ansambli peale, võib see küll ilusti ansambli välja valgustada, aga selleks, et pidu ikka korralikult käima läheks, on vaja ka värvilisi vilkuvaid tulesid. Ei hakka detailidesse laskuma, aga kujutage ette, et panete toas lelambi põlema. Sellest ju ei piisa, et ruumis peotuju luua! Midagi oleks nagu veel vaja!

Ansamblil Sleepwalkers on olemas vilkuvad tuled

Ansamblil Sleepwalkers on olemas erinevad vilkuvad ja sähvivad valguse lahendused, mis loovad kogu tantsuplatsil diskoteegi sarnase mulje ja soodustavad tantsutuju tekkimist ka kõige tantsuvõõramal inimesel.

ANSAMBLI VALGUSTEHNIKA EI OLE SAALI VALGUSTUS

pulmaansambel, pulmabänd, tantsuansambel

Kuigi ansambel Sleepwalkers võtab kaasa päris palju valgustehnikat, tuleb aru saada, et sellega ei saa saali igat nurka hubasemaks muuta. Ansambli valgustus on ette nähtud rahuldama vaid ansambli vajadusi ja valgustama välja vaid laval olijaid.

Kui soovite saali teatud nurki välja valgustada, siis tuleb see lahendada muul moel. Selleks on olemas erineva rendifirmad, kust saate vajaliku tehnika rentida. Näiteks: www.helitehnikarent.ee