sleepwalkers.jpg

Tahtsime tänadaTeie bändi suurepärase peo eest. Kõikidele külalistele meeldis ja meie oleme teist vaimustuses ja kindlasti soovitame Teid edaspidi kõikidele meie tuttavatele. Soovime Teile, et Teie edu oleks igal aastal aina suurem ja loodan, et kohtume tulevikus mõne meie sõbra pulmas või juubelil.

Kõike head ja paremat soovivad Raivo ja Evelin.

sleepwalkersist.jpg

Tere Kuldar (Koch), Karmen (Kärg) ja Sleepwalkers

Emotsioonid on nüüd natuke vaibunud, kõik külalised on lõpuks lahkunud ja oleme tagasi oma argipäevas.
Tahtsime veelkord teid kõiki tänada meie suurepärase õhtu õnnestumise kaasaaitamisel.

Sain eilse ja tänase päeva jooksul palju kõnesid ja after partyl rääkisime väga palju teist ühel ja teisel kujul ja kogu tagasiside oli üli üli positiivne. Abileu registreerimine tekitas kõigis väga tugevaid emotsioone Sleepwalkersite intiimse laulu, väga ilusa koha ja meie olemasoluga. Karmen (Kärg) jättis kustumatu mulje kui väga soe ja tore inimene kes rokkis õhtu otsa pidulistega. Ja Kuldar (Koch), kes oli väga maitsekas ja ei pannud kedagi kuskil roomama ja allapoole vööd asju tegema peosaalis.
Ja loomulikult bänd sai ülisooja tagasiside.

Nii et veelkord suur suur tänu ja loodame, et kohtume teiega tulevikus kuskil veel.

Külli ja Riho

pulm_ammende_villa.jpg

Tahaksin tänada meie pulmabändi - Sleepwalkers http://www.sleepwalkers.ee/ - vapustavalt tore meelelahutaja meie pulmas!

Neist kiirgas meeletus koguses energiat, justkui oleksid nad esimest korda esinemas ja ennast tõestamas.

Peale meeldiva muusika jäigi nende puhul silma see et kuigi nad on mitmeid-mitmeid aastaid pulmabändina esinenud ei tundunud nad üldse väsinud sellest samast teemast. Kõikide laulude puhul andsid nad endast maksimumi ning seetõttu polnud ka tantsuplats kunagi tühi - ja vahel sattusid ka Sleepwalkersi enda meeskonna tegelased tantsuplatsile laulma ja rahva sekka kitarri mängima. Nii et üks lahe segasumma valss - kõik koos pidutsemas :)

Meil olid kahekeelsed eesti-inglise pulmad ning ka inglise rahvas oli väga rahul muusika valikuga - mõned kommentaarid neilt:

"fantastic band"
"they seem to be really enjoying themselves"
"like the way they interact with the wineheads" ;-)

Tahtsin pulmi planeerides garanteeritud head pidu ja Sleepwalkersiga selle saingi! :)))