Pulm suvi 2020 juuni

Hei, Esko

AITÄH! Aitäh Sulle ja Su meeskonnale! Nii šikid poisid, vinged hääled ja tõeliselt hästi valitud lood! Kiidusõnad meie ja külaliste poolt. Ausalt, nii hea emotsioon ja oleme ülirahul, et Sleepwalkersi valisime. Tagasiside teie tööle oli väga hea. Ma ise olen vaimustuses Su häälest. Meie laul tekitab külmavärinaid, sest see oli nii ilusas esitluses.

Ilm oli palav ja ilmselt seepärast vajati pausi värskes õhus, kuid suutsite ikkagi hoida rahva tantsuplatsil. Loodame, et nautisite ka ise ja olete ka telgitagustega rahul. Kuuldavasti serveeriti teile saunamajja kõiki toite ja jooke, mis külalised said. Loodan, et see nii oli.

Ainult heade soovidega
Väga rahul pulmaline
Annika (kooskõlastatult Gerdiga)

Pulm suvi 2019 juuli

Tere.

Täname veelkord sujuva koostöö, nõuannete ja ülimalt meeleoluka peo eest. 60 pulmakülalise hulgas polnud vist kedagi, kes poleks osa peost tantsupõrandal veetnud. Kõik läks isegi paremini kui lootsime ning jäime väga rahule.


Edu ja kõike paremat soovides,

Tanel ja Lilian

Pulmapidu Taagepera Lossis 2018

Tere Esko,

Suur suur tänu sinule ja kogu Sleepwalkers bändile väga meeldejääva ja ilusa etteaste eest meie pulmapeol. Olite suurepärased! Teie pühendumine ja täiendava helimehe kasutamine näitavad teie suurt professionaalsust. Teie vahetu kontakt piduliste ja energiline ning elav esitus on see mis külalised kohe „käima“ tõmbas. Tagasisidet külalistelt teie kohta oleme saanud ainult kõige positiivsemat.

Tänan, et tegite meie pulmapeo nii eriliseks.

Tervitades,
Evelyn ja Siim

Pulm suvi 2019 august

Tere Esko!

Tahame sind ja Sleepwalkersit südamest tänada, et meie pulmapeo nii vägevaks tegite. Olete energilised ja üliägedad! Sel õhtul saite palju fänne juurde. Uute kohtumisteni ja saadan ka näoklõpsutaja pildid.


Parimate soovidega
Tiina ja Ants

Jõulupidu 2017

Tere ja head uut aastat

Pidu läks igati korda ja tavaliselt kogun ka online-põhist anonüümset tagasisidet. Kui muidu ikka mõnele ei ole bänd meeldinud, siis nüüd meeldis kõigile vastanutele. Seega suur kiitus Sleepwalkersile :).

Pulm suvi 2019 juuli

Tere, Esko!

Juba 1 kuu on märkamatult meie imelisest pulmapäevast möödunud. Oleme siiani selle päeva lummuses ja need võrratud emotsioonid toovad siiamaani iga päev naeratuse näole!
Ka meie külalised meenutavad seda päeva ja Sleepwalkersit ainult ülivõrdes! 😊

Suur-suur aitäh Sulle ja Sleepwalkersile veelkord, et veetsite selle päeva meiega ja aitasite selle nii unustamatuks muuta! 🙏😇
Te rokite täiega!!! 🤩

Parimate soovidega
Abikaasad Maris ja Marko

Pulmapidu Cantervilla Lossis 2017

Aitäh teile Sleepwalkers, et tulite meie erisoovile vastu ja tõite meie ilusasse päeva meelejäävaid hetki!!!! Olete parimad!! Terve õhtu sai rokitud kõrgetel kontsadel, lood olid kõik nii super, et jalga puhata polnud mingit soovi:D Ootame juba kunas saame Eestis taas teie saatel rokkida!!! Jõudu teile lahedad poisid!!!

https://www.facebook.com/ansambelsleepwalkers/posts/10156031332343630

Pulm suvi 2019 juuli

Tere Esko,

Suur suur tänu teile sellise fantastilise esinemise eest. Ei kujutakski ette, et teie asemel oleks olnud keegi teine. Nii teie kui teie band on absoluutselt parimad!
Soovitame teid kindlasti kõikidele ja usun, et kohtume veel.

Tervitades
Heigo ja Viive

Pulmapidu Algallika Talus

Tere Kuldar (Koch), Karmen (Kärg) ja Sleepwalkers

Emotsioonid on nüüd natuke vaibunud, kõik külalised on lõpuks lahkunud ja oleme tagasi oma argipäevas.
Tahtsime veelkord teid kõiki tänada meie suurepärase õhtu õnnestumise kaasaaitamisel.

Sain eilse ja tänase päeva jooksul palju kõnesid ja after partyl rääkisime väga palju teist ühel ja teisel kujul ja kogu tagasiside oli üli üli positiivne. Abileu registreerimine tekitas kõigis väga tugevaid emotsioone Sleepwalkersite intiimse laulu, väga ilusa koha ja meie olemasoluga. Karmen (Kärg) jättis kustumatu mulje kui väga soe ja tore inimene kes rokkis õhtu otsa pidulistega. Ja Kuldar (Koch), kes oli väga maitsekas ja ei pannud kedagi kuskil roomama ja allapoole vööd asju tegema peosaalis.
Ja loomulikult bänd sai ülisooja tagasiside.

Nii et veelkord suur suur tänu ja loodame, et kohtume teiega tulevikus kuskil veel.

Külli ja Riho

Pulm suvi 2019 juuli

Tere, kallis Sleepwalkersi pere

Olime reisil ja meie kirjake tuleb nüüd küll viibega, kuid tahtsime teile kõigile öelda SÜDAMEST SUUR SUUR AITÄH!

Alustame algusest:
Kiriku esinemist me küll liiga palju ei kuulnud, kuid külaliste kiidusõnad ja vesised silmad tõestasid, et olite parimad ja suutsite tekitada just selle õige, südamliku meeleolu Otepää kirikusse.
Ja see pidu... no kindlasti üks eredamaid ja meeldejäävamaid pidusid meie elus :)
Repertuaar oli lihtsalt nii õige ja te ise lihtsalt imelised.
Kuidas ühte bändi saab mahtuda nii palju südamlikust ja samas nii palju powerit, meie ei mõista.
Tantsimine on kindlasti meie pulmapeo üks meeldejäävamaid osi.

Avatantsu esitlus oli samuti lihtsalt nii ideaalne, et sõnu ei olegi vaja. Lihtsalt veel üks suuuuur aitäh!

Ilusat suve soovides!
Helen ja Jürgen

Pulmapidu Ammende Villas

Tahaksin tänada meie pulmabändi - Sleepwalkers http://www.sleepwalkers.ee/ - vapustavalt tore meelelahutaja meie pulmas!

Neist kiirgas meeletus koguses energiat, justkui oleksid nad esimest korda esinemas ja ennast tõestamas.

Peale meeldiva muusika jäigi nende puhul silma see et kuigi nad on mitmeid-mitmeid aastaid pulmabändina esinenud ei tundunud nad üldse väsinud sellest samast teemast. Kõikide laulude puhul andsid nad endast maksimumi ning seetõttu polnud ka tantsuplats kunagi tühi - ja vahel sattusid ka Sleepwalkersi enda meeskonna tegelased tantsuplatsile laulma ja rahva sekka kitarri mängima. Nii et üks lahe segasumma valss - kõik koos pidutsemas :)

Meil olid kahekeelsed eesti-inglise pulmad ning ka inglise rahvas oli väga rahul muusika valikuga - mõned kommentaarid neilt:

"fantastic band"
"they seem to be really enjoying themselves"
"like the way they interact with the wineheads" ;-)

Tahtsin pulmi planeerides garanteeritud head pidu ja Sleepwalkersiga selle saingi! :)))

Pulm suvi 2019 mai

Tere!
Suur suur tänu meie imelisel päeval esinemise eest! Meile meeldis väga ja publik nautis tantsimist ikka täiel rinnal hommikuni! Teadsime, et olete parim valik ja bändi valimine oli tegevuste nimekirjas esimene asi, mille lukku panime. Nii hea meel, et valisime Teid esinema! :) Loodetavasti nautisite samamoodi meie päeva.

Parimat,
Käthrine

Pulmapidu Mooste Folgikojas 2017

Tere,

Tunneme endiselt rõõmu igati õnnestunud pulmapeo üle. Seda meenutades ei meenu meile ühti negatiivset tilka!

PS! Tean, et pärast meie pulmas käimist on mitu inimest teid soovitanud tellida ning nüüdseks ka tellimused kinnitatud. Te teete hästi seda, millega tegelete!

Päikselist sügist!
Marie

Pulm suvi 2018 august

Tsauki!
 
Meeleolud ja emotsioonid siiani laes, tahaks veel, nii ruttu sai kõik otsa. Aga mis seal ikka, kord peab see läbi saama ju. 😊 Ei pidu ja tseremoonia kõik oli äge ja teie olite ka üpersuper superlux. Aitäh!
 
Äge värk ühesōnaga, rahvas ka kõik kiitsid ja olid üli rahul. 
Eks ikka kohtume kuskil,  seniks tsauki ja edu teile! 💪
 
Tervitades 
Eleri 

Pulmapidu Kõltsu Mõisas

Tahtsime tänadaTeie bändi suurepärase peo eest. Kõikidele külalistele meeldis ja meie oleme teist vaimustuses ja kindlasti soovitame Teid edaspidi kõikidele meie tuttavatele. Soovime Teile, et Teie edu oleks igal aastal aina suurem ja loodan, et kohtume tulevikus mõne meie sõbra pulmas või juubelil.

Kõike head ja paremat soovivad Raivo ja Evelin.

Pulm suvi 2019 juuni

Tere.

Veelkord suur suur aitäh. Te olete parimad!
Kui peiu isa tantsib pruudi sõbrannadega nii et maa on must ja tantsuplatsil on pruudi sõbranna abikaasa, kes "mitte kunagi ei tantsi", siis bändile ei saagi
muud öelda, kui PRAAVO!
Tahtsin väga kiita ka teie kodulehte, kõik täpselt ja sisukalt kirjas.

Parimat teile ja loodan et kohtume veel mõnel toredal üritusel.

Ave ja Rene

Pulmapidu Sangaste Loss 2017

Tere Esko!

Suur aitäh Sleepwalkersile, jäime teiega väga rahule! Ainuõige bänd! :) Meile väga meeldisite ja pidevalt kuulsime teie kohta kiidusõnu ka külalistelt.
Kui mõnel tuttaval peaks bändi tarvis olema, siis kindlasti soovitame teid ja muidugi ka ise pöördume teie poole, kui taas peo korraldame.
Loodame, et ka teile lossi poolt sealolemine mugavaks tehtud oli!
 
Tervitused
Erkki

Pulm suvi 2018 august

Tere!

Täname teid kõiki südamest, et meie peoõhtu ilusa tantsumuusikaga täitsite! Tänud ka kannatlikkuse ja paindlikkuse eest, sest programmis tuli ette teatavaid ette planeeritamata pikemaid sõnavõtte :) Me jäime oma peoga väga rahule, kahju ainult, et see liiga ruttu otsa sai. Oleks tahtnud veel vähemalt tunnikese tantsida :) Teid kiideti väga ja külalistel oli lõbus.

Ilusal ilmal oli nii plusse kui miinuseid. Kohati oli kahju, et rahvas liiga palju õues viibis ja sooja õhtut nautis ning liiga vähe tantsupõrandale jõudis. Samas said inimesed rohkem suhelda ja ringi liikuda.

Loodame, et saame peagi jälle teie esitatud muusika saatel jalga keerutada mõnes sõbra pulmas, juubelil või muul mõnusal peol :)

Tervitades
Mari-Ann ja Peeter

Pulmapidu Kolga Mõis 2017

Tere, Esko!
 
Meil on emotsioonid laes ja Epliku loost kuulsime vaid algust, kuna kui ruumi sisse astusime, siis ei saanud enam ööd ega mütsigi aru :D Tänud, et selle moosivaeva ette võtsite. Aga mäletan, et kui tseremooniaruumi poole jalutasime, siis laulsin igatahes kaasa (Maidul on hiljem keeruline normaalset pilti leida, kui olen igal pildil kui laulupeol) :D
 
Meil tõesti lendas see õhtu niiinii kiirelt ning kui lõpuks leidsin vaba hetke ja ütlesin sõpradele, et läheme tantsima, sest varsti vist bänd lõpetab..vastasid nad, et bänd on end juba kokku pakkinud. Seega loodan, et kuna me ise seekord ei saanud teie mängu järele rokkida, siis tegid seda meie kallid inimesed :) Eelmisel aastal härra õe pulmas olime meie tantsulõvid :)
 
PS. Meile öeldi mõisast, et te olete sellest nädalast alates suvetööl, alustades juba esmaspäeva hommikul kell 8.00 ning renoveerite vastutasuks kogu mõisa ära. Igatahes tantsuplatsi all olevas ruumis oli laest krohv alla kukkunud. ;)
 
Aitäh, kutid!
Diane

Pulm suvi 2018

Tere, kallid Sleepwalkers mehed!

Tahame Teid tänada üliägeda peo eest! Oleme väga rõõmsad, et just Teie lõbustasite meie külalisi, kellest nii mõnelgi on jalad siiani villis :D
Olete superägedad!

Tervitades,
Irina ja Ahti

Pulmapidu Kuke Talu 2017

Tere 
 
Oleme siiralt õnnelikud ja rahul, et just teie meie pulmapeol olite! Olete oma ala proffid ja see mônus energia, mis teie bändis on, kandub edasi ka publikusse. Kuulsime ka külalistelt tagasidet, et olite vägev bänd ja väga head pillimehed. Jätkake samas vaimus!!
 
Suured tänud teile ja kôike paremat edaspidiseks!
 
Heade soovidega
Christina ja Rait

Pulm suvi 2018 august

Armsad Esko ja Sleepwalkersi tegijad!!! Suur suur aitäh teile supersuper peo eest!!! 🙂 me oleme niii õnnelikud, et just teid meie pulmabändiks valisime 🙂 paremat valikut poleks saanud teha!!! Ilmselt olid ka meie emotsioonid eile paljuütlevad..või noh, täna varahommikul 😂 meeletu pingelangus ja meeletu väsimus vaevab, aga super õnnelik!!! Kindlasti soovitan teid ka teistele noorpaaridele 🙂

Pulmapidu Mooste Folgikoda 2017

Hei Esko!

Nüüdseks oleme kuulnud veidi muljeid ja hakanud elu jälle tavalisse päevarutiini sättima. Aga väga äge on olla küll. 
Meie üüratult suur tänu teile! Te olete ägedad! Tänu teile oli pidu just nii äge kui tahtsime. Isegi inimesed kes muidu kuskil ei tantsi, veetsid terve õhtu tantsupõrandal. 
Seal küll teemaks ei tulnud aga hiljem omakeskis rääkisime, et kohtume juba varsti jälle, oktoobris Paide Ühisgümnaasiumi Vilistlaste kokkutulekul. Selle sama tuumikuga oleme ka selle suur-ürituse korraldusmeeskonnas ja meie teid sinna välja pakkusimegi :) 
 
Niiet meie üüratu tänu, sügav kummardus ja peatse kohtumiseni!
 
Lugupidamisega
Kätlin.

Pulm suvi 2018

Tere

Me ei ole veel eufooriast toibunud :) Meie pulm oli NIIII ÄGE!
Suur suur aitäh teile kõigile! See päev sai nii ägedaks just tänu teile! :)

Tervitustega,
Hr ja Pr Alekask :)

Pulmapidu Padise Mõisas 2017

Tere Esko ja kogu Sleepwalkers,

Tahtsime juba eile hakata tänukirja teile kirjutama, aga afterparty lõppes alles eile õhtul :)
Eks see on puhteestlaslik,et alguses ei saa vedama ja pärast pidama.Aga tagasiside,mis külalistelt saime oli ülivõrdes.
Keegi polnud nii head bändi enne kuulnudki.:) Loovalikud olid super, nii avalugu kui ka kõik hilisem.

Aga üleüldine tagasisiside oligi,et seadsime oma pulmaga lati nii kõrgele, et keegi ei julge enam abielluda.
Eks see kõik oligi tänu proffessionaalidele, sest Veikko, teie ja DJ toimis kokku nagu hästiõlitatud masinavärk :)
 
Tervitades,
Urmet ja Anu

Pulm suvi 2018

Tere Esko!

Tänan teie bändi toreda peo eest!
Te olete väga hea bänd.
Kuulsin peokülalistelt vaid kiidusõnu teie kohta!
Kindlasti soovitan teid edaspidi neile,kes bãndiotsingul on.
Kindlasti tellin teid enda pulma ka.
( Püüdsin kinni pruudikimbu-lootust on 😉😉😉😎, vaja vaid sobiv kandidaat leida).

Tervita pulmaliste poolt kõiki bändiliikmeid ja täna kõiki!!! Lahedad olete!
Aitäh ja ilusat suve ja palju esinemisi!

Anneli

Pulmapidu kevad 2016

Tere Esko!

Hakkan vaikselt sellest pulmatrallist toibuma:-)
Tahtsin Teid veelkord tänada! Te lihtsalt ei olnud head vaid olite lausa üli-üli head!
Kõige rohkem saimegi kiitust Teie kohta, ei olnud inimest kellele te peale ei läinud:-)
Ja see, et sa lõpuni välja käisid ringi naeratus näol on super, ma oleks juba ammu väsinud olnud ja pahur:-)
Aitäh Teile veelkord!!!!!!
Ja ootan Teid kõiki Harakasse sööma:-))

Parimate ja soojemate tervitustega,
Kerli ja Eero

Pulm Raudsillal mai 2018

Tere Esko ja kogu SleepWalkersi pere,

Oleme nüüd õnnelikult abielus ja pulmareisult tagasi :)
Tahtsime Teid tänada selle eest, et Te nii ägedad olete.
Tõesti, teis on olemas selline fantastiline energia ning koos moodustate väga vahva tiimi, kes suudab iga publiku käima tõmmata :)
Näiteks - ma ei uskunud küll, et peale avavalssi suudame rahva lavaette tantsima saada - aga suutsime :)
Ja need Teie publikku sekka jooksmised ja kidradega publiku seas mängimised - need on head !
Ühesõnaga - kõik külalised olid vaimustused ja kiitsid tagantjärgi et vägev bänd - ja ka meie nõustume sellega täielikult !!!
 
Kokkuvõtvalt: suur suur aitäh Teile. Olete super lahedad ning kindlasti kohtume tulevikus veel (broneerige ennast juba meie kuldpulmaks ära ;).

Kõike ilusat,
Indrek ja Krislin

Pulmapidu Taageperas 2016

Tere Sleepwalkersi pere!
 
Suured suured tänud Teile nii lõbusate ja kaasakiskuvate lugude eest! Olite parimad, mida üldse üks pruutpaar tahta võib ja väga liigutatud, kui lõpus saime veel võimaluse oma tantsu tantsida. SUURED TÄNUD!
 
Parimatega,
Janika ja Aare

Facebook 2018

Ühel heal päeval kirjutati Facebooki tantsuansamblisse teemasse selline kiri:
 
Sleepwalkers on käinud aastaid meil juubelitel ja eelmisel suvel täditütre pulmas. Super bänd, pidi olema riigi üks populaarsem pulmabänd.  Nende graafik on ka pikalt ette kinni. Väga profid mehed ja hea pidu alati nendega.
 
Merilyn

Pulmapidu Tallinnas 2016

Hei,

Jäime kogu peo korraldusega väga rahule! Ma tõesti ei osanud oodatagi, et kogu pulm nii lahedalt ja probleemivabalt läheb.

Teid ei suuda ma ilmselt ära kiitagi! Meie kiidame, pulmalised kiidavad. Mu onu, kel seljataga hulgaliselt pulmi (juba meie suguvõsas on viimase 8a jooksul olnud 5 pulma) ja sõpradest ärimeeste suuri-tähtsaid juubeleid, ütles, et see oli kindlasti viimase kümnendi parim pidu ja seda suuresti tänu bändile. No ja ma ei ole oma ema varem nii rokkimas näinud, see ütleb ka nii mõndagi ;).
Suur-suur-suur aitäh! Eriti Soorebaste eest :D!

Parimat,
Katrina (ja Priit)