Kogu vajalik helitehnika

Ansambel ilma helitehnikata on nagu auto ilma ratasteta. Just kui oleks kõik olemas aga tegelikult ei ole ju ka.

Ansmablil Sleepwalkers on on olemas kogu esinemiseks vajalik helitehnika. Alates muusikainstrumentidest ja mikrofonidest kuni helipuldi ja kõlariteni välja. Tellijal pole vaja millegi pärast muretseda.

 

KAS ANSAMBLIL ON KOGU VAJALIK TEHNIKA?

On päris hea hulk ansambleid, kes pakuvad oma hinna välja ilma helitehnikat omamata. Nii saavad nad teha algselt soodsama pakkumise aga hiljem küsivad helitehnika rendi summa ikkagi juurde. Samuti pole neil vaja teha suuri kulutusi helitehnika soetamiseks vaid saavad selle kõik kliendi kaela veeretada.
"Heli oli nii halb, sest klient rentis halva helitehnika." ütlevad nad hiljem.

Ansambel Sleepwalkers vastutab ise oma helitehnika eest ja klienti selle teemaga ei koorma. Me tuleme oma tehnikaga ja paneme selle ise ka üles, ning võtame hiljem maha. Klient ei pea sellega oma pead vaevama.

KAS ANSAMBLIL ON HEA HELITEHNIKA?

On olemas ansambleid, kes lubavad, et neil on kõik vajalik olemas aga tegelikult on nende helitehnika vana ja väsinud. Samuti võib seda vähe olla.
Suur ansambel ei saa esineda vaid 2 väikese kõlariga! Kui Te teate, mis asi on bass, siis Te peaksite ka teadma kui oluline osa muusikast see on. Öelgu mida tahes aga ilma eriliste bassikõlariteta pole võimalik head pidu teha ei bändil ega ka diskoril.

Ansmablil Sleepwalkers on olemas korralik helivõimendustehnika isegi väiksema väliesinemise jaoks. Rääkimata siis mõisatest ja turismitaludest.

KAS ANSAMBLIL ON KA OMA HELITEHNIK?

Helitehnikaga võib ju asi tunduda lihtne - paned selle ülesse ja siis kas keerad seda valjemaks või vaiksemaks. Tegelikuses on aga helitehnika juures väga palju nüansse, mida isegi pillimehed ise ei oska kasutada. Selleks on olemas inimesed, keda kutsutakse helitehnikuteks. Parimad neist on isegi ülikoolis koolituse saanud.

Parim heliisolaator on inimese keha ja bändi eest kostev helikvaliteet muutub väga palju olenevalt sellest kui palju inimesi tantsuplatsil tantsimas on. Sellele suudab piisavalt kiiresti reageerida just helitehnik, mitte bändiliige, kes ka natukene helitehniku ametit jagab.

KAS ANSAMBLIL ON VALGUSTEHNIKAT?

Enamus inimesi lähevad ikka julgemalt tantsima, kui tantsuplats hämaramaks teha. Samas peab aga ansambel olema valges ja nähtav.
Paljudes peokohtades on aga ainsaks tantsuplatsi valgustuseks laes olev lühter. Enamus kohtades aga pole sedagi. Ansambel pannakse esinema kusagile hämarasse nurka.
Selleks ongi vaja eraldi valgustust. Et ansambel oleks valges sähvivates tuledes ja tantsijad hämaras oma tantsusamme tegemas.

Sleepwalkersil on olemas piisav hulk valgustehnikat, et ansmabel välja valgustada ka kõige pimedamas ruumis. Lisaks veel igasuguseid värvilisi sähvivaid ja vilkuvaid tulesid.