BÄNDI TELLIDES TULEB ARVESTADA ET...

SADEMETE SATTUMINE ANSAMBLI PEALE PEAB OLEMA VÄLISTATUD!
Helitehnika ei ole just odav asi ja ei vesi ega niiskus ole helitehnika suurimad sõbrad. Esinemiskoht peab olema vähemalt kolmest küljest kaitstud igasuguste sademete eest ja loomulikult kaetud katusega.

LAVA PEAKS OLEMA ENAM-VÄHEM LOODIS.
Väga raske on laulda, kui mikrofon su ees püsti ei seisa või trummar trummide taga peab nägema kurja vaeva, et mitte kõikuvatest trummidest mööda lüüa.

ANSAMBEL VAJAB RIIETUSRUUMI.
Me kanname võimaluse korral ilusaid heledaid ülikondi ja nende vahetamine kusagil tänaval pole just eriti meeliülendav kogemus. Samuti oleks tore oma esinemiste vaheajal pageda peo kärast veidi eemale kõrvu puhkama. Ka selleks sobiks see riietusruum ideaalselt. Hea, kui seal ruumis oleks ka väike laud ja neli seljatugedega tooli.

ANDKE KA ANSAMBLILE SÜÜA.
Meie tööpäevad pole just lühikesed. Näiteks pulmas esinemiseks väljub esimene mees kodust hommikul kell 11 või 12 ja koju tagasi jõuab ta järgmisel hommikul kell 6-7. Selle aja jooksul peaks tavaline inimene saama vähemalt 3 korda korralikult süüa. Rääkimata siis muusikutest, kelle lavaline tegevus on vägagi füüsiline ja võrreldav sportlase treeninguga.

Kui te aga pole planeerinud ansmablit toita, siis tuleks sellest meile varakult teada anda, et me saaksime oma toidu kaasa võtta. Samuti tuleb siis arvestada ka sellega, et ansambel võib lahkuda peokohast vahepeal, et omale süüa otsida.