Erinevad peod sama ansambel

Kuigi enamus ansambli Sleepwalkers esienmisi toimuvad pulmades, pole meile võõrad ka kõikvõimalikud muud peod, kus vaja head tantsumuusikat ja toredaid pillimehi.

 

Ansambel Sleepwalkers Pulmapeole

Ansambel Sleepwalkersi põhitööks on pulmades esinemine. Pulmaisad on öelnud, et ansambel Sleepwalkers on ainuke ansambel Eestis, kes nimetab end PULMAANSAMBLIKS. Noorpaarid usaldavad meid ja meie ei valmista noorpaaridele ka pettumust. Ansmabel Sleepwalkers on kõigepealt ikka pulmaansambel!

Ansambel Sleepwalkers Sünnipäevale või Juubelile

Ei ole haruldased ka ansambli Sleepwalkers esinemised sünnipäevadel ja juubelitel. Tihti peetakse juubeleid ilma õhtujuhita. Selle koha saame me ise lihtsamate tegevustega täita.

Ansambel Sleepwalkers firma Suvepäevadele

Ka suvepäevadel esinemised pole Sleepwalkersile eriti haruldased. Tavaliselt on firmade suvepäevadel juba renditud helitehnika ja päevajuhid on külalistega juba päev otsa tööd teinud. Õhtused tantsupeod käivad aga iga suvepäeva juurde.

Ansambel Sleepwalkers fima Jõulupeole

Firmade jõulupidudel võetkase kokku aasta jooksul tehtud tööd ja vaadatakse ootusrikkalt tulevikku. Korralik kõhutäis ja õhtune tantsupidu käivad Jõulupidude juurde sama moodi nagu ehitud Jõulupuu ja kinke jagav Jõuluvana.

Ansambel Sleepwalkers valla Jõulupeole

On hea komme korraldada valla elanikele oma Jõulupidu. Ka sealt ei tohi puududa tantsuansambel, kes valla rahava jala tatsuma ja südame õiges rütmis põksuma paneb.