Lihtsalt helitehnikast ei piisa

Kui ansambel ütleb, et neil on olemas kogu vajalik helitehnika, siis tundub, et kõik probleeid oleksid lahendatud. Tegelikult on aga vaja veel natuke tehnikat, et ikka ladus pidu toimuma saaks.

TAUSTAMUUSIKA

Esimene küsimus oleks kohe see, et mis toimub siis, kui parajasti midagi ei toimu? Kas istutakse lihtsalt vaikuses? Kas süües kuulatakse lihtsalt kahvlite ja nugade kolinat?
Lihtne lahendus on taustamuusika. See peaks olema selline, mis kedagi ei häiri ja ei sega. Klassikaline on mingid instrumentaalpalad aga võimalikud on kõik variandid. Peaasi, et tunnete, et just see muusika teie peole sobib.

Ansambel Sleepwalkersil on tehnikaga ühendatud MP3 mängija, mille tugevust saab pulmaisa vastavalt oma soovidele ja vajadustele kiiresti muuta.

ÕHTUJUHI MIKROFON

Klassikaline küsimus on ikka see, et kas ma tohin laulja mikrofoni kasutada? Kahjuks ei või. Esiteks on see häälestatud just laulmise jaoks ja teiseks on veel ka hügieeni küsimused. Ei tahaks ju kõikide peol viibijatega "suudelda"!
Lahenduseks on üks eraldi raadiomikrofon, mis on mõeldud just kõnede ja õhtujuhtide jaoks. Ei juhtu sellega midagi, kui see peaks ka maha kukkuma.
Paljudel ühtujuhtidel on olemas oma raadiomikrofonid, aga ikka leidub selliseid, kes küsivad oma töö eest tohutuid summasid aga 500€ raadiomikrofoni peale kulutada ei taha.

Ansambel Sleepwalkersil on olemas eraldi raadiomikrofon, mida saab kasutuada kõnede ja ühtujuhtide jaoks ja mille helitugevust saab iga pulmaisa või õhtujuht ise reguleerida.

ÜLLATUSESINEJAD

Päris tihti on pidudele kutsutud üllatusesinejad. Ka nende tehnilised probleemid eeldatakse, et lahendab ansambel. Kuidagi on lihtsalt nii juhtunud, et seda lihtsalt eeldatakse. Miks? Ei teagi.
Ansambel peab olema valmis jagama oma helipuldist kanaleid, kuigi helipult on arvestatud vaid ansambli vajadusi silmas pidades. Ansamblil peab olema esineja jaoks mikrofone jagada. Ansambel peab olema valmis CD-plaadilt lugusid mängima, kuigi keegi enam eriti CD-plaate ie kasuta. Ansambel peab esineja jaoks sobival ajal muusika käima panema.

Ansamblil Sleepwlakers on olemas võimalus CD-plaadilt lugusid maha mängida, kuigi esinejad võikisd juba palju turvalisema mälupulga tehnikale üle minna.

Kallid esinejad! Kõik tehnilised vajadused tuleb enne üritust ansambliga läbi rääkida! Kohapeal me ei saa enam kõikidele teie soovidele vastu tulla kui me ei tea teie vajadusi.